Баварія вигризла перемогу в матчі з Борусією М – бліда гра Кейна

2 вересня 2023 , 22:05 / Читать на русском

У третьому турі Бундесліги Баварія вирвала перемогу над Борусією М.

Бундесліга. Третій тур

Боруся М – Баварія – 1:2

Голи: Ітакура, 30 – Сане, 58, Тель, 87

На 30-й хвилині Ітакура вистрибнув з-поза спин захисників і розкішним ударом головою замкнув скидання Вьобера після кутового, вивівши господарів уперед.

Борусія Д вдруге поспіль сенсаційно втратила очки з андердогом – "джмелів" шокував новачок Бундесліги

Мюнхенці змогли відновити паритет у другому таймі. Сане прийняв м'яч на груди після закидання від Кімміха і пробив повз воротаря у дальній кут. Невдовзі Гнабрі змарнував чудовий шанс, дивом не влучивши у ворота з близької відстані.

Вирвати перемогу Баварії вдалося на останніх хвилинах. Кімміх подав з кутового, а Тель виграв другий поверх і головою переправив м'яч у сітку – 2:1. До слова, новопридбана зірка Харрі Кейн продемонстрував бліду гру.

Після цієї перемоги мюнхенці розташувалися на другому місці у Бундеслізі (9 пунктів). Борусія з Менхенгладбаха посідає аж 15-у позицію (1 заліковий бал). Очолює турнірну таблицю Байєр, в якого однакова кількість пункті з Баварією. Однак леверкузенці випереджають найближчого переслідувача за додатковими показниками.