Рух втримав перше місце турнірної таблиці УПЛ – Колос в меншості вперше пропустив у новому сезоні

19 серпня 2023 , 20:52 / Читать на русском

Рух приймав Колос в рамках 4-го туру української Премʼєр-ліги.

УПЛ. Тур 4

Рух – Колос – 1:1

Голи: Слюбик, 56 – Цуріков, 34

Вилучення: Золотов, 83

У поєдинку зустрілися два лідери турнірної таблиці УПЛ. Львів'яни вдало стартували у новому сезоні, здобувши три поспіль перемоги. Ковалівці також йшли з початку чемпіонату без поразок – втрата очок відбулася лише у нічийному матчі з Оболонню (0:0).

Металіст 1925 мінімально здолав Минай – дебютна перемога харків'ян у новому сезоні УПЛ

У першій частині гри невеличкою перевагою володів Рух. Попри це, розмочити рахунок вдалося підопічним Ярослава Вишняка: Цуріков влучно пробив головою після кросу з правого флангу.

По перерві львів'яни відквитали один гол завдяки точному удару Слюбика у дальній кут. Господарі почали домінувати на полі. Згодом команди обмінялися бездоганними сейвами воротарів: на 75-й хвилині Ледвій витягнув м'яч з дальнього кута після удару Ільїна, а потім Фесюн нейтралізував небезпеку від Слюсара. Під завісу поєдинку відбулося вилучення Золотова – захисник Колоса отримав пряму червону.

У результаті Рух посів перше місце турнірної таблиці чемпіонату України (10 балів), а Колос розташувався на другому (8).