Німеччина – Україна – 3:3 – відео голів і огляд товариського матчу

12 червня 2023 , 21:43 / Читать на русском

Збірні України та Німеччини розписали нічию у спарингу. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

Бундестім відкрила рахунок уже на шостій хвилині – відзначився Фюлькруг. Але українцям вдалося швидко відновити паритет. Німці втратили м'яч на нашій частині поля, Забарний кинув у відрив Тимчика, який вивів Циганкова на рандеву з Траппом. Віктор відправив м'яч у дальній кут. А вже за лічені хвилини Рюдігер допоміг "синьо-жовтим" автоголом.

Україна втратила перемогу над Німеччиною у премʼєрному матчі Реброва – божевільна перестрілка з дублем Циганкова

У другому таймі Циганков записав до свого активу дубль. Підопічні Реброва вели в рахунку до 83-ї хвилини. Однак спершу Хаверц скоротив відставання. А невдовзі заробив пенальті – 11 метровий удар реалізував Кімміх.

3:3 – яскравий дебют Сергія Станіславовича на чолі збірної України. Уже цієї п'ятниці, 16 червня "синьо-жовті" зіграють з Північною Македонією у рамках відбору на Євро-2024. А 19 червня на Україну чекає матч проти Мальти.