Зірки Челсі і Ліверпуля отримають землю в новому місті: Сенегал щедро нагородив чемпіонів Африки

10 лютого 2022 , 08:33 / Читать на русском

Тріумфаторам Кубка Африки-2021 подарують не лише гроші, а й власний шмат землі.

Президент Сенегалу Макі Салл вирішив віддячити футболістам, які стали чемпіонами Африки. Гравці та тренери отримають по 50 мільйонів західноафриканських франків – це близько 75 тисяч євро.

Сенегал у серії пенальті переміг Єгипет і вперше в історії став чемпіоном Африки

Кожному члену команди та тренерського штабу передбачені ділянки площею 200 квадратних метрів у Дакарі. Окрім цього, всі отримають по 500 квадратних метрів землі в Діамніадіо – новому місті, яке будується за 30 кілометрів від столиці.

Також президент нагородив футболістів Національним орденом Лева – найвищою відзнакою в країні.

Сенегал вперше у власній історії виграв Кубок Африки, здолавши у фіналі в серії пенальті Єгипет. Лідер команди Садьйо Мане став найкращим гравцем турніру, Едуар Менді – найкращим голкіпером, а Аліу Сіссе – найкращим тренером.