Несподіваний розром від Миколенка і Ко у відеоогляді матчу Брайтон – Евертон – 1:5

8 травня 2023 , 23:06 / Читать на русском

Віталій Миколенко допоміг Евертону оформити сенсаційну перемогу над Брайтоном.

Евертон був явним аутсайдером у грі проти Брайтона, проте довів, що команду не варто передчасно списувати з рахунків. Віталій Миколенко вийшов на матч у стартовому складі. Вже на першій хвилині Дукуре засмутив команду Де Дзербі, а згодом оформив дубль.

Неймар розлютився через фанатські протести – бразилець ухвалив рішення щодо майбутнього в ПСЖ

На екваторі першого тайму перевагу "ірисок" збільшив автогол воротаря Брайтона, який незграбно зрізав м'яч у ворота після прострілу Макнілла. По перерві нападник Евертона ще раз "передав привіт" господарям, перегравши Стіла у дуелі віч-на-віч.

Відквитати один гол вдалось Мак Аллістеру. Мітома замикав фланговий навіс, проте поцілив у стійку. М'яч відлетів у плече аргентинця та опинився в сітці. На 90+6 хвилині команда Миколенка вкотре вибігла в результативну контратаку, яка завершилась потужним ударом Макнілла – 5:1.

Таким чином Евертон покинув зону вильоту (16 позиція з 32 очками), а Брайтон не зумів перегнати Тоттенхем у перегонах за єврокубками (7 місце з 55 очками).