Манчестер Сіті розбив Фулхем у Кубку Англії – Зінченко вийшов на поле вперше у 2022 році

5 лютого 2022 , 18:53 / Читать на русском

Український легіонер Манчестер Сіті Олександр Зінченко вийшов на поле у другому таймі кубкового матчу проти Фулхема і допоміг "містянам" втримати перемогу 4:1.

Манчестер Сіті без проблем пробився до 1/8 фіналу Кубка Англії. Фулхем відкрив рахунок вже на 4-й хвилині, та цим лише розлютив підопічних Пепа Гвардіоли. Менш ніж через десять хвилин попереду вже були "містяни". Забили Гюндоган та Стоунз.

Ярмоленко допоміг Вест Хему оформити камбек в Кубку Англії – команда українця ледь не осоромилась на полі андердога

Героєм другого тайму став Ріяд Марез, який з інтервалом у 4 хвилини зумів відзначитися дублем. На 67-й хвилині на поле вийшов Олександр Зінченко, замінивши Жоау Канселу. Для українця – це перший матч у 2022 році. Він пропустив кілька поєдинків Манчестер Сіті через коронавірус та незначне пошкодження.