Мілан вдруге поспіль сенсаційно втратив очки в Серії А – бліда атака і суддівський скандал

15 квітня 2023 , 17:52 / Читать на русском

У 30 турі Серії А у виїзній дуелі Мілан розписав нічию з Болоньєю.

Серія А. 30 тур

Болонья – Мілан – 1:1

Голи: Сансоне, 1 – Побега, 40

Болонья у попередньому поєдинку Серії А впевнено переграла Аталанту (2:0), а Мілан розписав нічию з Емполі (0:0). Нагадаємо, що кілька днів тому "россонері" у більшості завдали поразки Наполі у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Наполі в меншості знову програв Мілану, але зберіг шанси на історичний півфінал ЛЧ

Господарі зайвої гостинності не продемонстрували, організувавши для "россонері" крижаний душ вже на самому старті поєдинку. Болоньї вистачило 30 секунд, щоб відкрити рахунок. Сансоне з близької дистанції увігнав м'яч під поперечку.

Відквитати гол підопічні Стефано Піолі змогли аж на 40 хвилині. Побега дальнім пострілом влучив у ліву стійку, але м'яч зрикошетив у сітку – 1:1. Наприкінці зустрічі "червоно-чорні" претендували на пенальті, але арбітр не вказав на точку за ненавмисну гру рукою оборонця Болоньї.

Загалом по перерві команди завдали по одному удару в площину воріт, але рахунок залишився незмінним – 1:1. Мілан втратив очки і не зміг обігнати Рому у турнірній таблиці Серії А. Болонья залишилася на восьмій сходинці.