Ліверпуль за 7 хвилин знищив Ньюкасл голами Нуньєса та Гакпо

18 лютого 2023 , 21:24 / Читать на русском

Ньюкасл поступився Ліверпулю в рамках 24-го туру АПЛ. Звіт про матч читайте на Спорт 24.

У поточному сезоні "сороки" та мерсисайдці помінялися звичними ролями – господарі розташувались у зоні ЛЧ, натомість гості осіли в середині турнірної таблиці. Щоправда, до завершення кампанії команди ще можуть змінити своє становище.

Манчестер Сіті подарував Арсеналу лідерство, Евертон з диво-голом переграв Лідс у битві за виживання в АПЛ

Попри те, що Ліверпуль не міг похизуватись стабільною грою у новому році, "червоні" декласували суперника вже у першій половині. Нуньєс та Гакпо за 7 хвилин забили два голи у ворота Ньюкасла. Невдовзі кіпер Нік Поуп отримав пряму червону за гру рукою далеко за межами штрафного та залишив господарів у меншості. По перерві "сороки" втримали свої ворота на замку, однак так і не змогли бодай скоротити відставання – 0:2.

Отже, Ньюкасл (41 бал) залишається у зоні ЛЧ, однак ризикує поступитись місцем Тоттенхему (39 очок). Ліверпуль ділить з Брайтоном та Брентфордом 7-9 сходинки (в усіх трьох команд по 35 очок).