"Мудрик загубився під шаленим тиском суперника": журналіст – про дебют вінгера на Стемфорд Брідж

4 лютого 2023 , 12:20 / Читать на русском

Відомий коментатор Ігор Бойко прокоментував вихід Михайла Мудрика в основі Челсі у матчі 22-го туру АПЛ проти Фулхема (0:0).

"Потрібно абстрагуватися від загальної гри Челсі, адже це був перший матч команди взагалі. Говорити нема про що. Немає системи та немає гри як такої.

Мудрик отримав невтішні оцінки за матч проти Фулхема

А ось сам Мудрик виглядав пасивним та розгубленим. Він не отримував простору, не створював його та загубився під шаленим тиском суперника в першому таймі. Утім, було б дивно думати, що всі його матчі можуть бути такими, як півгодини на Енфілді", – написав Бойко у своєму Тelegram-каналі "Противний голос".

Нагадаємо, у матчі проти Фулхема Мудрик вперше вийшов у старті, але безрезультативно провів на полі 45 хвилин (0 створених шансів, 0 ударів, 0 пасів у чужий штрафний, 0 обіграшів та 0 фолів з боку суперника).