Зінченко відсвяткував гол Арсенала в обіймах уболівальника – емоційне відео

1 січня 2023 , 14:20 / Читать на русском

Український легіонер Арсенала Олександр Зінченко розділив моменти свого щастя з уболівальниками.

Зінченко розпочав матч 18-го туру АПЛ проти Брайтона з перших хвилин. Він провів на полі півтора тайму та розпочав одну з гольових атак. За завершенням поєдинку українець спостерігав вже на лаві запасних.

Зінченко допоміг Арсеналу здолати команду екс-наставника Шахтаря у драматичному матчі з шістьма голами

Після ще одного голу Арсенала Зінченко вирішив підійти до вболівальників за воротами та відсвяткувати разом з ними. Олександр навіть обійнявся з одним із фанатів та вигукував щось трибунам. Не даремно його так люблять прихильники "канонірів". Зінченко вже не вперше відзначається своєю емоційністю та став героєм не одного вірусного відео.

Зазначимо, що у цьому матчі Арсенал переміг Брайтон з рахунком 4:2. "Каноніри" очолюють турнірну таблицю АПЛ та випереджають Манчестер Сіті на 7 очок.