Уругвай сенсаційно втратив очки в матчі з Південною Кореєю на старті ЧС-2022

24 листопада 2022 , 16:55 / Читать на русском

Уругвай та Південна Корея поділили очки у 1-му турі чемпіонату світу (0:0).

На старті зустрічі корейці більше контролювали м'яч, а уругвайці робили ставку на контратаки. Вальверде отримав м'яч в штрафному майданчику та міг виводити свою збірну вперед, однак реалізація підвела футболіста Реала. Наприкінці загалом нудного тайму Дієго Годін пробив у стійку після подачі з кутового.

Швейцарія обіграла Камерун на ЧС-2022 – герой драматичного гола відмовився святкувати

По перерві команди демонстрували атакувальний футбол, та забити ніяк не вдавалося. Нуньєс та Вальверде змарнували розкішні  моменти, а низка замін від обох тренерів так і не вплинула на результат матчу. Тож, гра завершилася нульовою нічиєю.

У підсумку, Уругвай та Південна Корея набрали по одному очку в групі H. Португалія та Гана зустрінуться вже сьогодні о 18:00.