Барселона не змогла захистити титул володаря Кубка Іспанії – Атлетік вирвав перемогу в шаленій перестрілці

21 січня 2022 , 01:06 / Читать на русском

Атлетік з Більбао вибив Барселону із розіграшу Кубка Іспанії.

Кубок Іспанії. 1/8 фіналу

Атлетік – Барселона – 3:2

Голи: Муньяїн, 2, 105+1(п), Мартінес, 86 – Торрес, 20, Педрі, 90+3

Барселона не змогла захистити титул володаря Кубка Іспанії. Атлетік Більбао помстився каталонцям за поразку у фіналі минулорічного турніру. Цього разу суперники зійшлися в 1/8 фіналу і вже на 2-й хвилині баски відкрили рахунок зусиллями Ікера Муньяїна. Щоправда, перевага господарів трималася недовго. Відновити паритет зумів новобранець Барси Ферран Торрес, який забив свій перший гол за "блаугранас".

Лунін зі скандалом пробився у чвертьфінал Кубка Іспанії – Реал вдесятьох вистраждав перемогу в овертаймі

За основний час Атлетік завдав майже втричі більше ударів ніж підопічні Хаві (17-6) і старання підопічних Марселіно дали результат на 86-й хвилині. Мартінес здавалося приніс господарям перемогу. Та вже в компенсований час Педрі зміг забити після ефектної передачі Дані Алвеса і перевів гру в овертайм.

В додатковий час вирвати перемогу все ж вдалося господарям. Капітан басків Ікер Муньяїн приніс їм тріумф з одинадцятиметрової позначки і вивів команду у чвертьфінал.

Жеребкування 1/4 Кубка Короля відбудеться уже 21 січня, а самі поєдинки заплановані на 2 лютого.