Рома драматично дотиснула аутсайдера Серії А – екс-зірки Динамо і Карпат були безсилі

31 жовтня 2022 , 21:26 / Читать на русском

Рома здолала Верону в рамках 12-го туру чемпіонату Італії. Звіт про матч читайте на Спорт 24.

Серія А, 12-й тур

Верона – Рома – 1:3

Голи: Давідовіч, 27 – Дзаньйоло, 45+1, Вольпато, 88, Ель-Шаараві, 90+2

Вилучення: Давідовіч, 36

Гостям не щастило на полі зі стартових хвилин. Таммі Абрахам видовищним ударом струснув стійку воріт Верони, а вже за мить господарі несподівано відкрили рахунок завдяки щасливому відскоку. Автор першого забитого м'яча Павел Давідовіч незабаром отримав пряму червону за грубу гру та покинув поле.

Мілан сенсаційно програв Торіно – Маліновський та Ко обійшли чемпіона

Рома зрівняла до перерви зусиллями Ніколо Дзаньйоло, але на цьому нефарт команди Моурінью не закінчився. Гравці "вовчиці" у більшості довго не могли вирвати перемогу над командою екс-гравців Динамо і Карпат Мігеля Велозу та Мартіна Онгли. Зрештою під завісу гри Крістіан Вольпато оформив друге взяття воріт Верони, а Стефан Ель-Шаараві у компенсований час поставив крапку – 3:1.

Отже, Рома здобула 25 очок та посідає 4 сходинку. Верона – в іншому кінці турнірної таблиці Серії А (19 позиція, 5 балів).