Шахтар – Реал Мадрид – 1:1 – відео голів та огляд емоційного матчу Ліги чемпіонів

12 жовтня 2022 , 00:25 / Читать на русском

Шахтар втратив перемогу над Реалом у 4-му турі групового етапу ЛЧ. Дивіться відеоогляд найцікавіших моментів зустрічі на Спорт 24.

Перший тайм був доволі спокійним та обережним, але ближче до перерви Мадрид кілька разів небезпечно стріляв по воротах Трубіна. Донеччани відповідали контратаки імені Мудрика – безрезультатно.

Шахтар драматично втратив перемогу над Реалом – Зубков знову забив Луніну, кривавий порятунок Мадрида

Шахтар забив одразу після виходу з роздягальні, реалізувавши свій перший справжній серйозний момент. Михайліченко подав, Зубков головою переправив у кут воріт Луніна. "Бланкос" тиснули, але забити вдалось аж на 90+5 хвилині зусиллями Рюдігера.

Реал набрав 10 залікових балів та залишився лідером групи F. Шахтар через перемогу РБ Лейпциг над Селтіком опустився на 3 місце з 5 очками.