Розкішний гол Соболя допоміг Брюгге розбити Мехелен – Яремчук змарнував свій шанс

1 жовтня 2022 , 23:36 / Читать на русском

Брюгге у рамках 10-го туру чемпіонату Бельгії спокійно розібрався з Мехеленом.

Чемпіонат Бельгії. 10 тур

Брюгге – Мехелен – 3:0

Голи: Жутгла, 37, Соболь, 53, Б'юкенен, 86

Господарі у першому таймі діяли активніше. Тому не дивно, що одна з атак призвела до забитого м'яча. Сова розкішною передачею вивів Жутгла на побачення з голкіпером – нападник влучив у лівий кут.

Евертон з Миколенком оформив вражаючий камбек за три хвилини проти Саутгемптона

По перерві українець Едуард Соболь підійшов до м'яча та ідеально виконав штрафний, не залишавши жодних шансів воротареві.

Згодом на полі з'явився ще один футболіст з України – Роман Яремчук. Він мав хороший шанс відзначитися на 67-й хвилині, але Куке справився з ударом форварда. Краще відпрацював Б'юкенен, який головою зробив рахунок розгромним – 3:0.

Брюгге тепер має 22 очки та посідає третє місце, відстаючи від першої сходинки на 5 балів. Зауважимо, що лідер Антверпен свій матч 10-го туру зіграє завтра, 2 жовтня, проти Кортрейка. Натомість Мехелен 12-й з 11-ма очками.