Баварія знищила Байєр за 40 хвилин та повернулась у боротьбу за чемпіонство Бундесліги

30 вересня 2022 , 23:19 / Читать на русском

Мюнхенська Баварія переграла Байєр в рамках 8-го туру Бундесліги.

Мюнхенці на рідній Альянц-Арені наколотили три м'ячі у ворота Байєра вже у першому таймі. Лерой Сане відкрив рахунок на 3-й хвилині, за кілька миттєвостей Джамал Мусіала подвоїв. Садіо Мане на 39-й хвилині відзначився першим голом на домашньому стадіоні.

Борусія Д переграла Шальке у рурському дербі та очолила Бундеслігу, Баварія зазнала сенсаційної поразки

По перерві зірковий новачок Баварії міг оформити дубль, втім його взяття воріт скасували через офсайд. Наприкінці гри голкіпер "фармацевтів" Лукаш Градецкі послизнувся у власному штрафному, намагаючись вибити м'яч. Томас Мюллєр скористався фейлом, констатувавши розгром Байєра – 4:0.

Отже, Баварія підіймається на 2 позицію з 15 очками в активі. Леверкузенці залишаються у зоні вильоту (16 місце, 5 очок).