Ліга чемпіонів: Наполі принизив Ліверпуль у гольовому шоу, Брюгге з Яремчуком переміг Байєр, фантастична драма Атлетіко

8 вересня 2022 , 00:05 / Читать на русском

Відбулися завершальні матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів 2022/23.

Ліга чемпіонів. 1-й тур

Наполі – Ліверпуль – 4:1

Голи: Зєліньскі, 5 (пен.), 47, Замбо-Ангісса, 31, Сімеоне, 44 – Діас, 49

Брюгге – Байєр – 1:0

Гол: Сілла, 42

Атлетіко – Порту – 2:1

Голи: Ермосо, 90+2, Грізманн, 90+11 – Урібе, 90+6 (пен.)

Вилучення: Таремі, 81 (Порту, друга жовта)

Брюгге здолав Байєр. Роман Яремчук розпочав матч у запасі, але з'явився на полі на 64 хвилині при рахунку 1:0. Єдиний гол у зустрічі забив Абакар Сілла ще в першій половині – оборонець влучно пробив головою після подачі з кутового.

Ліга чемпіонів: Аякс за тайм розгромив фіналіста єврокубка, переможець ЛЄ зазнав фіаско зі Спортінгом

Наполі вдома знищив Ліверпуль. Зєліньскі відкрив рахунок вже на 5 хвилині завдяки призначеному пенальті у ворота "червоних". Осімхен втратив можливість подвоїти перевагу зі ще одного 11-метрового, однак Замбо-Ангісса та Сімеоне до перерви довели рахунок до непристойного. У другому таймі польський форвард Наполі оформив дубль. На 4 пропущені м'ячі Ліверпуль відповів голом престижу – відзначився Луїс Діас.

Атлетіко та Порту провели спокійні 80 хвилин, після чого почалось щось неймовірне. Таремі отримав другу жовту і пішов з поля, а Ермосо на першій доданій хвилині забив. Урібе за кілька миттєвостей зрівняв з пенальті, але Грізманн на 90+11-й (!) все ж вирвав перемогу для "матрацників".