УКР РУС

ЧС-2026: визначилася перша збірна, яка вийшла у плей-офф з третього місця

25 червня 2026 , 09:49 / Читать на русском

Боснія і Герцеговина вперше в своїй історії вийшла з групи на Мундіалі.

Боснійці в заключному турі групового етапу перемогли Катар з рахунком 3:1 і фінішували на третьому місці квартету B з 4-ма очками в активі. Вони стали першою збірною на ЧС-2026, яка гарантувала собі плей-офф з третьої позиції.  Боснія і Герцеговина точно не опуститься нижче 8-го місця в рейтингу найкращих збірних, що посідають цю сходинку.

Швейцарія декласувала Канаду в матчі за перше місце групи B на ЧС-2026, Боснія з рекордом здолала Катар

Зазначимо, що для "драконів" – це історичний вихід у плей-офф Мундіалю. Також вони лише друга балканська країна після Хорватії, яка дійшла до цього етапу світової першості.

До слова, окрім Боснії і Герцеговини плей-офф собі гарантували ще 11 збірних: Мексика, США, Німеччина, Аргентина, Франція, Норвегія, Колумбія, Швейцарія, Канада, Бразилія та Марокко.

 

ЧС-2026: визначилася перша пара 1/16 фіналу – Канада отримала сенсаційного суперника