УКР РУС

Динамо втратило чотирьох гравців перед стартом Ліги Європи

25 червня 2026 , 09:00 / Читать на русском

Динамо на тренувальному зборі в Австрії зазнало кадрових труднощів.

Одразу декілька фуболістів киян не можуть тренуватися в загальній групі на літніх тренувальних зборах в Австрії через ушкодження. За інформацією головного лікаря Динамо, у лазареті клубу перебувають захисник Владислав Захарченко та півзахисник Кирило Осипенко, які травмувалися в спарингу зі Славією.

Динамо розтрощило Жиліну у товариському матчі – Пономаренко оформив дубль, бійка легіонера киян

У 20-річного Захарченка діагностували пошкодження зв’язок гомілкостопу, а на відновлення йому знадобиться близько 6 тижнів. В Осипенка ушкодження колінного суглоба і 25 червня його прооперують.

Також на травмі перебуває хавбек Роман Саленко, у якого виявили пошкоджений м’яз передньої поверхні стегна. Футболіст має повернутися до Києва і понад місяць проходитиме реабілітацію.

Додамо, що раніше з розташування Динамо випав Микола Михайленко, який повернеться на поле орієнтовно через місяць. Олександр Тимчик та Владислав Кабаєв наразі продовжують підготовку до повернення в загальну групу. 

До слова, 9 липня Динамо зіграє з Університатя в першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.

Динамо офіційно підписало форварда ПСЖ