Костюк залишив у секреті таємниче зникнення Ярмоленка, розкривши кадрову ситуацію Динамо перед Лігою Європи
Ігор Костюк поділився подробицями з табору Динамо після старту літніх зборів.
Наставник розповів про кадрову ситуацію команди, але не згадав про відсутність Андрія Ярмоленка, який з невідомих причин пропускає старт підготовки Динамо.
Костюк вперше відреагував на жеребкування Динамо в Лізі Європи: "Міцний суперник"– Динамо зараз готується не в повному складі (деякі гравці приєднаються пізніше), можливий певний дисбаланс у фізичній готовності гравців. Наскільки це велика проблема, зважаючи на те, що перший матч уже 9 липня?
– Це не ідеальна ситуація, але в сучасному футболі вона досить звична. Частина гравців виступала за національні збірні, хтось отримав додатковий відпочинок, тому певна різниця в готовності справді може бути. Водночас маємо чіткий план роботи для кожного футболіста, завдання – максимально швидко привести всіх до спільних кондицій. До першого матчу ще є час, тому не вважаю це критичною проблемою. Головне – правильно розподілити навантаження та підійти до старту сезону без травм і в оптимальному функціональному стані.
– Яка кадрова ситуація в команді зараз? Хто з гравців не тренуватиметься в найближчий час і які перспективи їхнього повернення до матчів проти Університаті?
– Денис Попов і Костянтин Вівчаренко працюють за індивідуальними програмами. Владислав Кабаєв, Олександр Тимчик і Микола Михайленко відновлюються після оперативного втручання. У кожного з них – різні терміни відновлення.
– Із командою працюють кілька гравців, які минулого сезону виступали за Динамо U-19 – Дикий, Осипенко, Манько. Для хлопців ці збори з прицілом на майбутнє чи ви бачите в них гравців, які вже можуть створити конкуренцію в першій команді?
– Осипенко вже з грудня місяця є гравцем основного складу. На жаль, зазнав травми та відновлювався. Денис Дикий – гравець, котрий отримав шанс працювати з нами, так само й Борис Манько, – наводить слова Костюка офіційний сайт Динамо.
Нагадаємо, на старті кваліфікації Ліги Європи Динамо зіграє з ФК Університатя Клуж. Перший матч відбудеться 9 липня.
Ярмоленко не зіграє в Лізі Європи – відома причина сенсаційного рішення Динамо