Ліверпуль оформив камбек проти Астон Вілли та продовжив боротьбу за чемпіонство

10 травня 2022 , 23:56 / Читать на русском

Ліверпуль здобув непросту перемогу в матчі з Астон Віллою у перенесеному 33-му турі АПЛ (2:1).

Вже у дебюті поєдинку Астон Віллі вдалось відкрити рахунок – Дуглас Луїс впевнено зіграв на добиванні. Проте мерсисайдці швидко відповіли. На 6-й хвилині Матіп скористався своїм шансом і зріняв рахунок. До перерви команди обмінялися ще кількома гольовими моментами, але реалізувати їх не змогли.

Манчестер Сіті офіційно підтвердив трансфер Холанда

Протягом другого тайму Ліверпуль домінував та зумів вийти вперед на 65-й хвилині, Мане точно пробив головою у кут воріт Мартінеса. "Червоні" намагалися збільшити перевагу, проте забити більше не вдалося.

У підсумку, Ліверпуль наздогнав Ман Сіті (по 86 пунктів), а Астон Вілла залишилася на 11-му місці (43 бали). Проте, варто зазначити, що у "містян" все ще є гра у запасі.