Динамо втратило перемогу над чемпіоном Хорватії – Ванат оформив черговий дубль

28 квітня 2022 , 20:54 / Читать на русском

Київське Динамо у благодійному матчі розписало нічию з Динамо Загреб.

Благодійний матч

Динамо Загреб – Динамо Київ – 2:2

Голи: Вукотіч, 29, Менало, 38 – Ванат,  8, 16

Кияни провели вже п'ятий матч у рамках благодійного турне. Поєдинок розпочався зі швидкого голу. Довбик знайшов у штрафному майданчику Ваната, а той пробив повз голкіпера. А вже за 8 хвилин нападник оформив дубль. Нагадаємо, що у матчі з Борусією Ванат також відзначився двома м'ячами.

Динамо сенсаційно переграло Борусію Д – дубль Ваната, шалена підтримка фанатів та заклик врятувати Маріуполь

Проте згодом кияни припустилися помилок в обороні, чим і скористався суперник. Вукотіч відзначився потужним ударом від поперечки, а Менало відновив паритет.

По перерві кияни ринули в атаку. Свої шанси мали Ванат, Андрієвський та Довбик. "Синьо-білі" могли забити зі штрафного, проте Гармаш нехитро вгатив по центру. У підсумку бойова нічия 2:2.