Мандзин став чемпіоном світу з літнього біатлону у спринті серед юніорів

24 серпня 2024 , 11:30 / Читать на русском

Українець Віталій Мандзин здобув золото чемпіонату світу з літнього біатлону у спринті серед юніорів.

Змагання проходили в естонському Отепяе. Мандзин пройшов усю дистанцію без хиб та випередив найближчого переслідувача Гаварда Тостеруда з Норвегії на 41 секунду.

Українки не змогли поборотися за нагороди суперспринту на літньому ЧС – Дмитренко фінішувала найвище

У цій гонці брало участь одразу 5 український біатлоністів, але після фінішу в топ-10 суперспринту на 7.5-кілометрову дистанцію вибігали Віталій Мандзин, Богдан Борковський та Сергій Супрун.

Для України це друга золота нагорода на літньому чемпіонаті світу з біатлону. Загалом у активі нашої команди вже три медалі. Раніше Дмитро Підручний виграв золото суперспринту на ЧС з літнього біатлону, а Артем Тищенко став срібним призером.