Меркушина і Кінаш переможно завершили чемпіонат України з біатлону

27 березня 2024 , 19:27 / Читать на русском

27 березня у Буковелі завершився чемпіонат України з біатлону. Заключні види змагань виграли Анастасія Меркушина і Степан Кінаш.

Меркушина впевнено виграла жіночий масстарт, незважаючи на чотири хиби на вогневих рубежах. хибами. Другою фінішувала Любов Кип'яченкова, яка припустилася п'яти промахів, але на сім секунд випередила Валерію Дмитренко (три хиби).

Юлія Джима стала 23-ю в останній жіночій гонці сезону Кубка світу з біатлону, Сіммон 7-ма

У чоловіків Кінаш на фініші випередив Романа Боровика лише на 6,7 секунди та вдруге став чемпіоном України. Замкнув топ-3 масстарту Олександр Пономаренко.

Український біатлон нагадує всі результати чемпіонату України-2024.

Спринт (чоловіки): 1. Дмитро Підручний, 2. Артем Тищенко, 3. Антон Дудченко.

Спринт (жінки): 1. Анастасія Меркушина, 2. Юлія Городна, 3. Ірина Петренко.

Гонка переслідування (чоловіки): 1. Дмитро Підручний, 2. Артем Тищенко, 3. Антон Дудченко.

Гонка переслідування (жінки): 1. Юлія Городна, 2. Олена Городна, 3. Надія Бєлкіна.

Естафета (чоловіки): 1. Тернопільська область, 2. Сумська, 3. Чернігівська.

Естафета (жінки): 1. Чернігівська область, 2. м. Київ, 3. Сумська.