Джима завоювала бронзу у драматичній індивідуальній гонці чемпіонату Європи з біатлону

25 січня 2023 , 12:52 / Читать на русском

У швейцарському Ленцерхайде розпочався чемпіонат Європи із біатлону. Турнір стартував з індивідуальної гонки серед жінок.

Перемогу у цій дисципліні святкувала італійка Мікела Каррара. Вона здолала дистанцію за 44:14 хвилини, припустившись однієї хиби на вогневому рубежі. Другою фінішувала Ліза-Марія Шпарк, яка бездоганно відстрілялася, але відстала від лідерки на 47 секунд.

Меркушина принесла Україні перше золото на Європейському олімпійському фестивалі

Справжньою героїнею для України стала Юлія Джима. Вона припустилася одного промаху на "лежці" і програла Каррарі 53 секунди. Відтак Джима завоювала "бронзу" уже на старті континентальної першості. Другий показник серед українок в Анни Кривонос – вона завершила змагання на 16-й сходинці.

Анастасія Меркушина продемонструвала 24-й результат. Любов Кип'яченкова фінішувала 35-ю, Олена Білосюк – лише 40-ю.