Білосюк повторила долю Прими і Дудченка у спринті: ідеальна стрільба і провальний біг – Кубок світу з біатлону

16 грудня 2022 , 16:30 / Читать на русском

У французькому Ансі завершилися змагання із жіночого спринту на третьому етапі Кубка світу з біатлону.

Перемогу у спринті несподівано святкувала норвежка Анна Магнусон. Десятикілометрову дистанцію вона здолала за 21 хвилину та 4 секунди, не припустившись жодної помилки під час стрільби. Другий щабель зайняла її співвітчизниця Лінн Перссон. Чільну трійку замкнула представниця Німеччини Деніз Геррманн.

Меркушина: "Коли біжу, хапаю повітря, як риба – мені його не вистачає"

Найкращий результат серед українок продемонструвала Олена Білосюк (Підгрушна). Попри ідеальну роботу на вогневому рубежі, вона фінішувала аж 29-ю, відставши від лідерки на 1 хвилину 10 секунд. Білосюк стала єдиною нашою біатлоністкою, яка потрапила у залікову зону. Дар'я Блашко і Анастасія Меркушина опинилися поза топ-40, однак зуміли кваліфікуватися до гонки-переслідування. Анна Кривонос та Юлія Джима фінішували на 73-й і 74-й позиціях. Відтак не зможуть взяти участі у перс'юті.