Янніс відзначився трипл-даблом і програв, Михайлюк не допоміг Бостону уникнути поразки від Індіани

9 січня 2024 , 09:48 / Читать на русском

В ніч на 9 січня у найсильнішій лізі планети відбулися чергові матчі регулярного чемпіонату.

Індіана змогла помститися Бостону за недавню поразку, скориставшись відсутністю на паркеті лідера Селтікс Джейсона Тейтума. Гра вийшла сповненою інтриги, перша половина залишилася саме за командою Михайлюка, але в третій чверті Індіана зуміла випередити суперника на 11 очок. Цього виявилося достатньо для того, що виграти поєдинок, оскільки у фінальній 10-хвилинці був рівний рахунок 30:30.

Михайлюк отримає 2 мільйони доларів: Бостон гарантував контракт українця

Але для Індіани були і погані новини – травму отримав лідер команди Тайріз Халібертон. Українець Святослав Михайлюк провів на майданчику близько 5 хвилин, протягом яких набрав 2 очки та зробив одне підбирання.

В іншому результативному матчі Мілуокі Янніса Адетокунбо поступилися Юті попри ефектний трип-дабл грека. Найбільше очок за Юту набрав Лаурі Маркканен, який відзначився 21 набраним очком і додав ще 14 підбирань.

Також досить ефектну перемогу над Фініксом відсвяткували Лос-Анджелес Кліпперс, які зуміли розгромити "сонячних" попри результативну гру тріо Дюрант, Букер і Біл.