Прометей з розгромної перемоги стартував у новому сезоні Латвійсько-естонської баскетбольної ліги

30 вересня 2023 , 20:32 / Читать на русском

Прометей успішно розпочав свій шлях у новому сезоні Латвійсько-естонської ліги.

Латвійсько-естонська ліга. Тур 1

Прометей (Україна) – Віймсі (Естонія) – 106:61 (18:14, 31:7, 26:19, 31:21)

Прометей вдруге бере участь у цій лізі. Минулого сезону українська команда стала чемпіоном. Прометей стартував матчем проти Віймсі та здобув розгромну перемогу. На перерву команди пішли за переваги українців у 28 очок, а друга половина зустрічі завершилася з різницею у 45 очок.

Прометей офіційно підписав американського форварда

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став центровий Ондржей Балвін, який за 19 хвилин набрав 16 очок, зробив 2 підбирання та виконав одну передачу.

Вже 4 жовтня Прометей зіграє проти Гамбурга у Єврокубку. Стартовий свисток пролунає о 19:00 за київським часом. А у Латвійсько-естонській лізі наступним суперником стане Кейла. Гра запланована на 19:30.

До слова, українська частина клубу виступатиме молодіжним складом у другому дивізіоні чемпіонату України.