ЧС з баскетболу: Німеччина пройшла Латвію та зіграє у півфіналі зі США

6 вересня 2023 , 13:41 / Читать на русском

У чвертьфіналі чемпіонату світу з баскетболу серед чоловіків Німеччина зустрічалася з Латвією.

Чемпіонат світу з баскетболу. Чоловіки. Чвертьфінал

Німеччина – Латвія – 81:79 (13:16, 23:18, 26:25, 19:20)

Німці програли першу партію, однак у другій таки зуміли перемогти. Господарям зустрічі вдавалося більше контролювати гру та зберігати перевагу в рахунку.

ЧС з баскетболу: США принизили Італію і увірвалися у півфінал

Найрезультативнішим гравцем матчу став представник гостей Загарс. Він набрав 24 очки, зробив 2 підбирання та віддав 8 передач.

В 1/2 фіналу зустрінеться з США, які обіграли Італію у чвертьфіналі (100:63). До слова, штати є рекордсменами за кількістю перемог на баскетбольному ЧС – вони тріумфували 5 разів. Також американці тричі здобували срібні медалі та чотири рази бронзові.

Додамо, у другому чвертьфіналі зустрінуться Канада та Словенія. Переможець у півфіналі вийде на збірну Сербії. Чемпіонат світу з баскетболу-2023 проходить в Японії, Індонезії та на Філіппінах.