Українська легкоатлетка Рижикова з рекордом здобула нагороду на етапі Діамантової ліги

19 травня 2024 , 21:35 / Читать на русском

Зіркова легкоатлетка Анна Рижикова виграла медаль на етапі Діамантової ліги.

Українка стала бронзовою призеркою етапу у Марракеші. 34-річна легкоатлетка фінішувала третьою у бігу на 400 метрів з бар'єрами, які уперше в сезоні були представлені на змаганнях.

Українські легкоатлети здобули олімпійську ліцензію у змішаній естафеті

Окрім здобутої нагороди, Рижикова відзначилась особистим рекордом, показавши результат 55,06 секунди, що на 0,77 секунди перевершив її попередній найкращий результат сезону. Загалом участь у забігу взяли вісім спортсменок. Обігнати Рижикову вдалось представницям Ямайки – Расселл Клейтон (53,98 сек) та Шіян Селмон (54.27 сек).

Варто зазначити, що для Анни – це перша медаль на рівні Діамантової ліги з 30 червня 2022 року. Також змагання у Марракеші стали першими для української легкоатлетки у сезоні в рамках Діамантової ліги.

Діамантова ліга. Біг на 400 метрів з бар'єрами.