Бех-Романчук сенсаційно залишилася без медалі ЧС з легкої атлетики

25 липня 2022 , 08:28 / Читать на русском

Українка Марина Бех-Романчук не змогла підійнятися на подіум світової першості з легкої атлетики.

ЧС-2022. Стрибки у довжину

1 – Міхамбо (Німеччина) – 7,12 м

2 – Бруме (Нігерія) – 7,02 м

3 – Оро Мело (Бразилія) – 6,89 м

...

8 – Бех-Романчук (Україна) – 6,82 м

Магучіх виграла срібло ЧС з легкої атлетики – ще одна українка встановила особистий рекорд

Українка з першої спроби кваліфікувалася до фіналу змагань зі стрибків у довжину. Проте у вирішальний день турніру Марина не змогла показати свій максимум.

Одразу чотири з шести фінальних спроб Бех-Романчук виявилися невдалими через заступи. Відтак, до заліку потрапили тільки перший та останній стрибки 27-річної українки (6,79 м та 6,82 м).  Цього вистачило лише для восьмого підсумкового місця.

Чемпіонкою світу вдруге поспіль стала німкеня Малайка Міхамбо з особистим рекордом сезону – 7,12 м.

Нагадаємо, раніше Марина Бех-Романчук стала одинадцятою в потрійному стрибку.

Збірна України завершила чемпіонат світу з двома нагородами – сріблом Ярослави Магучіх та бронзою Андрія Проценка. "Синьо-жовті" посіли 30-те місце медального заліку.