Побитий та з пов'язкою на оці: легкоатлет став чемпіоном Франції після агресивного нападу невідомого

26 червня 2022 , 14:24 / Читать на русском

Французький легкоатлет Вільфрід Хаппіо за 20 хвилин до старту став жертвою агресивного невідомого чоловіка.

Перед початком змагань чемпіонату Франції до Хаппіо біля стадіону підійшов чоловік, який запитав у спортсмена чи це насправді він. Після схвальної відповіді невідомий накинувся на француза та почав завдавати удари. Один з них пошкодив око легкоатлета, повідомляє Marca.

Зірка збірної Іспанії став жертвою пограбування – футболіст залишився без коштовного аксесуара

Вільфрід відчував дискомфорт, тому використав імпровізовану пов'язку, щоб  мінімізувати ризики для зору. Проте травмоване око не завадило легкоатлету стати чемпіоном та вибороти путівку на Кубок світу. Хаппіо фінішував у бігу на 400 метрів з бар'єрами з часом 48:57. Це особистий рекорд спортсмена.

Додамо, що нападника одразу впіймали, адже на місці працювала муніципальна поліція. Правоохоронці розпочали розслідування інциденту.