УПЛ. 26-й тур

Полісся – Зоря – 1:1

Гол: Назаренко, 23 – Герреро, 60

Вилучення: Яцик, 36

На екваторі першого тайму рахунок змогло відкрити Полісся. Назаренко вчасно знайшов та вбіг у вільну зону, а Смоляков розкішним розрізним пасом відправив м'яч вінгеру. У підсумку Олександр вирвався на побачення з Сапутіним і дотепно в один дотик перекинув голкіпера.

На 36-й хвилині Зоря залишилася в меншості. Яцик за відмашку від Таллеса Кости отримав другу жовту картку.

Напикінці тайму житомиряни могли подвоювати перевагу. Петряк ударом з дуже гострого кута дивом "прошив" Сапутіна, але м'яч поцілив у стійку.

У другому таймі луганці навіть у меншості змогли відновити паритет. Після прострілу Бутка з флангу Герреро з розвороту переправив м'яч у стіку.

1:1 – команди поділили між собою очки. Полісся посідає шосту позицію (43 очки) і продовжує претендувати на єврокубки. Натомість Зоря розташувалася на 11-й позиції (28 залікових балів) та бореться за виживання в елітному дивізіоні. Лідирує в УПЛ Шахтар (64 пункти).