Серія А, 34-й тур

Інтер – Торіно – 0:2

Голи: Чалханоглу, 56, 60

Вилучення: Тамез, 49

У своєму попередньому матчі, а саме міланському дербі, підопічні Сімоне Індзагі за 5 турів до завершення кампанії стали чемпіонами Італії. 20-й титул "нерадзуррі". За кількістю здобутих Скудетто вони встановлюють рекорд. Тож поєдинок з Торіно став першим у статусі чемпіона цього року для Інтера.

Перший тайм складно назвати яскравим. Командам не вдалося створити дійсно небезпечних моментів, тож у першій 45-хвилинці фанати голів так і не побачили.

Відразу ж по перерві Тамез полегшив роботу міланцям. Адрієн отримав червону картку за грубий підкат і покинув поле. Після цього підопічним Індзагі нарешті вдалося відкрити рахунок. На 56-й хвилині Чалханоглу пробив в один дотик, перегравши голкіпера. За декілька миттєвостей Інтер заробив пенальті, який Чалханоглу без проблем реалізував. Рахунок 2:0 на користь "нерадзуррі" протримався до кінця поєдинку. Торіно опинився на 10-му місці, маючи в активі 46 балів.