"Я думаю, що ми почали гру не дуже добре. Пропустили гол, а потім нам було важко оговтатися від нього. Я думаю, що в першому таймі ми були конкурентоспроможними після 10-15 хвилини. (У другому таймі) ми не змогли підійти до гри так, як в першому таймі, і ми не боролися так, як нам потрібно було боротися, а потім, коли Арсенал забив третій м'яч, їм було легко контролювати гру.

Ми дуже добре грали проти Манчестер Сіті (0:1), це була фантастична гра. Але через три дні (сьогодні) ми не боролися. Можливо, ми не були достатньо свіжими.

Несправедливо говорити про гравців, яких нам не вистачає. З початку сезону ми втрачали стільки гравців щотижня. Одна команда бореться за перемогу в АПЛ. Інша команда змагається з усіма обставинами, які ми маємо.

Команда продемонструвала недостатню здатність чинити опір, ось у чому проблема.

Арсенал – дуже хороша команда. Але я думаю, що ми дозволили їм грати. Ми дали всі можливості грати та створювати моменти. Тому ми дуже розчаровані. У деяких частинах гри це була рівна гра. Але ми занадто непослідовні", – цитує Почеттіно BBC.