Чемпіонат України. Тур 5

Інгулець – Ворскла – 0:1

Голи: Олійник, 34

Вилучення: Пердута, 71

Команди розпочали матч доволі спокійно. Вже на 17-й хвилині Інгулець провів вимушену заміну – замість голкіпера Підківки вийшов Кучер. Ворсклянам все ж вдалося вийти вперед. Степанюк скинув м'яч на Олійника, а той в дотик пробив по воротах.

По перерві колективи заграли агресивніше. Побільшало фолів, небезпечних моментів та ударів. Зрештою, на 71-й хвилині Пердута отримав червону картку за зрив атаки. До кінця зустрічі ані Ворскла, ані Інгулець відзначитися не змогли, тож гра завершилася перемогою гостей (1:0).

Додамо, що для Владлена Юрченка цей матч став дебютним у складі полтавського клубу.

Отже, Ворскла розташовується на 11-му місці, маючи в активі 4 пункти, а Інгулець наразі перебуває на дні турнірної таблиці з 2 очками.