УПЛ. 4-й тур

Колос – Металіст – 1:0

Гол: Мякушко, 73

Вилучення: Каплієнко, 90 (Металіст, друга жовта)

Поєдинок між ковалівцями та харків'янами міг визначити нового лідера турнірної таблиці перед тритижневою перервою. Переможець матчу зрівнявся б з Шахтарем за набраними очками і навіть скинув би "гірників" з вершини УПЛ за різницею забитих і пропущених м’ячів. Що власне і сталося.

Команди не вражали кількістю небезпечних моментів біля воріт одне одного. Наприкінці першої половини найкращу нагоду відкрити рахунок змарнував Коркішко, який отримав подачу з лівого флангу та пробив головою у поперечку воріт суперника.

На 73-й хвилині єдиний гол у матчі забив Мякушко, визначивши лідера турнірної таблиці. Під завісу гри Металіст залишився в меншості, тож Колос без проблем зберіг мінімальну перевагу – 1:0.

Отже, ковалівці несподівано очолюють УПЛ (10 очок), скинувши з вершини турнірної таблиці Шахтар (також 10 балів). Металіст (7 пунктів) залишається на 6-й сходинці.