Кубок Європи ФІБА. Група J

Карху-Баскет (Фінляндія) – Будівельник (Україна) – 62:65 (18:21, 13:16, 11:14, 20:14)

Після рівної стартової чверті підопічні Валерія Плеханова почали відриватися від суперників у другій десятихвилинці.

Господарі не змогли знайти протидії канадському легіонеру Будівельника Берханемескелю, який з 18-ма очка став найрезультативнішим гравцем матчу. Ще по 13 додали Бобров і Грант. Зусиллями насамперед цього тріо кияни створили собі гандикап у тринадцять балів.

У вирішальній чверті Карху зробив відчайдушну спробу врятувати матч, наблизився на відстань одного точного кидка, але не більше. Попри поразку, фіни гарантували собі місце у чвертьфіналі. Будівельнику, аби отримати таку ж путівку, в останньому турі слід здолати аутсайдера групи Левіце.