Бруклін приймав у домашньому матчі Детройт. Найрезультативнішим гравцем став Кайрі Ірвінг. Він заробив 40 очок, зробив 5 підбирань та 6 передач. Проте цього виявилося недостатньо, тому Бруклін поступився з рахунком 122:130.

Лідер Східної конференції Бостон на своїй арені зазнав фіаско в овертаймі у матчі проти Нью-Йорка (117:120). Святослав Михайлюк залишився на лаві запасних. Найрезультативнішим у складі гостей став американський форвард Джуліус Рендл. У його активі 37 очок, дев'ять підбирань та дві передачі.

У іншому матчі зірка Далласа Лука Дончіч пошкодив гомілковостопний суглоб лівої ноги на перших хвилинах. Словенський форвард був змушений спостерігати за грою своєї команди з роздягальні. Матч завершився перемогою Далласа – 99:95.