"Ми думали і здобували українську перемогу. Перемогу для країни, яка зараз у страшній війні. Перемогу, яка потрібна людям в Україні, державі і світу, тому що та солідарність, яку ми ініціювали, спровокували та отримали нашою появою на Паралімпіаді, була неймовірною. Причому всі передові лідери світового паралімпійського спорту сказали, що велике значення мала сама поява та участь України на цих Паралімпійських іграх.
Всередині команди був неймовірний дух взаємопідтримки і допомоги. Ми дуже сильно працювали один з одним, підтримували. Дівчата плакали, коли читали новини. Хлопці хоча й здобували перемоги, але вони були зі страхом та занепокоєнням за близькими в Україні. Ми жили в Україні там, на Паралімпіаді. Особливе значення для нас мали три українські подіуми, три прапори, які одночасно підіймалися у небо, і всі бачать, що Україна перемагає.
Взагалі не можу сказати, який результат був важливіший на Паралімпіаді: чи спортивний, чи те, що змогли об'єднати спортивну спільноту. А нам вдалося об'єднати 46 країн світу в тому, що пов'язано з боротьбою за мир. Ми боролися за мир, ми боролися проти війни в Україні, ми боролися проти явища, якого не має бути у ХХІ сторіччі", – цитує Сушкевича "Суспільне.Спорт".
Нагадаємо, збірна України оновила власний рекорд, взявши 11 золотих медалей та 29 нагород загалом. До зимової Паралімпіади у Пекіні наші спортсмени не вигравали більш ніж 7 золотих нагород.