"Гравці Monte звалили за кордон та не хочуть повертатись? Певно, ви уже всі бачили списки "порушникі", серед яких виявились і наші гравці. Ми хочемо роз’яснити ситуацію для вас, аби не виникало ніяких питань.

За спеціальним дозволом Міністерства молоді та спорту України наша команда у складі 3 гравців та тренера виїхала за кордон до Варшави для підготовки до RMR турніру у Копенгагені. За цим дозволом ми повинні були повернутись на територію України 16 квітня.

Вийшло так, що ми пройшли у наступну стадію челенджерів і продовжили тренування та підготовку до турніру, а наш тренер Сергій "lmbt" Бежанов повернувся додому через особисті причини. Спойлер: назад йому заборонили виїзд і ми були єдиною командою, яка грала без тренера увесь турнір.

Як ви знаєте, після стадії челенджерів ми пройшли ще далі та вийшли до стадії Легенд. А далі ще й потрапили до плей-оф і топ-8 найкращих команд останнього мейджору в історії CS:GO.

Відразу після закінчення фіналу турніру, 21 травня, наші гравці Сергій "DemQQ" Демченко та Володимир "Woro2" Велетнюк повернулись в Україну та 22 травня уже перетнули кордон і зараз перебувають тут.

Віктор "sdy" Оруджев наразі знаходиться у Польщі, адже через форс-мажорні обставини не зміг вчасно виїхати. За декілька днів після мейджору, 24 травня, ми уже продовжили грати інший турнір, тому він вимушений був залишитися і дограти його.

За декілька днів Віктор теж повернеться в Україну, а в червні усіх фанатів чекає автограф-сесія у Києві, яку ми уже давно запланували й зовсім скоро скажемо точні дати для вас.

Ми прославляли Україну і потрапили до 1/4 фіналу найбільшого турніру. Кричали "Слава Україні" на мільйонну аудиторію. Нагадували про війну у своїх інтерв‘ю. Робили збори на допомогу ЗСУ. І далі продовжуємо робити усе, аби гідно представляти нашу державу.

Просимо вибачення у Міністерства молоді та спорту України, що не повернулись вчасно додому, аби зробити все вищеперераховане можливим. Слава Україні!", – пояснила команда на своїй сторінці в Telegram.

Нагадаємо, що у список порушників загалом потрапило 236 спортсменів.