19-річний українець на кожному з чотирьох етапів здобував нагороди та став найтитулованішим спортсменом турніру. У його активі вісім медалей: 5 золотих, 2 срібні та бронзова.

Також Ковтун виграв два заліки за результатами сезону: на паралельних брусах та на перекладині. За свою карʼєру він шість разів ставав чемпіоном у заліках. Зазначимо, що минулого року в активі Іллі також було 8 медалей, але на одне золото менше. Загалом збірна Україна завершила Кубок світу з 13 нагородами (6+5+2).

Нагадаємо, на честь Ковтуна назвали новий елемент у чоловічій спортивній гімнастиці. Його занесли до групи "С", третьої за складністю. Українець вперше успішно виконав його на четвертому етапі Кубка світового виклику 2021 року.