"Коли ухвалювалася постанова про дозвіл про виїзд за кордон для спортсменів нашої національної збірної, справді не була врахована можливість того, що хтось може виїхати і грати в іноземному клубі.
Це обговорювалося. Тобто з точки зору певної справедливості, чим відрізняється людина, яка виїжджає за кордон грати в футбол, від людини, яка, наприклад, їде за кордон працювати за контрактом інженером?
З одного боку, нічим. З іншого – відрізняється, тому що (футболіст – прим.) показує Україну всьому світу, говорить про Україну всьому світу. Всі знають, що це український футболіст, наші діти носять футболки (з його прізвищем – прим.), хочуть бути схожими на нього і грають в футбол, а не нюхаюти клей. Це теж дуже важлива функція.
Тим більше, що, граючи в Україні, наприклад, за донецький Шахтар, він, скоріше за все, через певні механізми бронювання не був би, принаймні поки що, призваний до лав Збройних сил.
Тому зараз, коли ми побачили таку невідповідність, ми будемо реагувати. Думаю, ми маємо врегулювати це питання на нормотворчому рівні", – сказав Матвій Бідний в інтерв'ю BBC.