Перша ліга. Тур 17

Поділля – Карпати – 0:1

Гол: Векляк, 49

Господарі напередодні розписали нічию з Нивою Т (0:0). Натомість Карпати розгромили Агробізнес з рахунком 3:0.

Команди у першому таймі не змогли розмочити рахунок. На якість футболу вплинув газон, який дуже швидко перетворився у місиво. Одразу по перерві Векляк після подачі з кутового вистрибнув найвище та головою переправив мʼяч у сітку воріт. Під завісу матчу Задоя мг вирвати нічию, але голкіпер чудовим сейвом врятував свою команду. Свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу Карпат.

Підопічні Мирона Маркевича продовжили очолювати турнірну таблицю Першої ліги, маючи в активі 42 бали. Найближчий переслідувач – Агробізнес – відстає на 13 очок. Натомість Поділля опинилося на 8 сходинці з 17 пунктами.