"Історія Мілевського дає відповідь на питання: що головніше – талант чи робота над собою? У цьому житті Мілевському природа дала багато. У 18 років він – суперталант, красень – вже опинився у центрі уваги. Міля став зіркою з величезною зарплатою, популярністю, героєм шоу і вечірок.

Його природного таланту в футболі було достатньо, щоб не працювати над собою, не режимити – він жив яскраво і насолоджувався життям.

Серед сотень дівчат Мілевський не зустрів жінку для сім'ї, не став відповідальним батьком. Поруч не було батьків чи людей, які могли вплинути. Ми сміялися з Ігоря Суркіса, який відправляв охоронців шукати Мілю по Києву. Але може в цьому щось було?

На піку кар'єри його заробітки складали понад 200 тисяч доларів на місяць. Але Міля так і не зміг забезпечити своє майбутнє, придбати нерухомість, інвестувати. Він робив все, що хотів і ніколи про це не шкодував. Його щедра душа пригощала всіх, хотіла найдорожчий алкоголь, найкрасивіших жінок, найгламурніші місця, найкрутіші авто.

Так тривало 15 років… Після Динамо заробітки впали в 10 разів, потім у 100 разів. Зараз Артем залишився сам. Коли світло згасло – всі метелики полетіли.

Замість критики, образ і сарказму на його адресу – краще дати йому спокій. У Мілевського є майбутнє. Він може бути медіа-експертом, асистентом тренера в одному з клубів, тренером з індивідуальної підготовки, або навіть баристою і робити щодня свою роботу відповідально, професійно.

Можна проводити паралелі з суперталантами свого покоління – Гаскойном та Бестом. У них були проблеми з алкоголем та депресіями, вони не змогли знайти себе у світі без фанфар і всесвітньої любові. Але Мілевський самостійно обрав цей шлях. Це його вибір. У філософії Сходу є вислів: "Неможливо напоїти коня, якщо він цього не хоче". Неможливо змінити людину, якщо вона цього не прагне.

Для мене Мілевський завжди буде легендарним футболістом. Талантом. Вільним художником на полі й у житті", – написав Поворознюк на своїй сторінці в Instagram.