Товариська гра

Челсі – Фулхем – 2:0

Голи: Сілва, 20, Нкунку, 41

Челсі проводить спаринги у рамках турне по США. Цього разу "сині" грали проти Фулхема. Підопічні Почеттіно виконали своє завдання ще у першому таймі. Тьягу Сілва відгукнувся на подачу Чілвелла та відкрив рахунок у матчі, а Нкунку подвоїв перевагу, вдало зігравши на добиванні. Більше команди не забивали.

Український вінгер Михайло Мудрик не зʼявився на полі, хоча Почеттіно використав у матчі аж 22 футболістів. Тренер також проігнорував Кепу та Морейру. Зазначимо, що Мудрик в перерві розминався, проте все ж залишився на лаві запасних. Наразі невідомо, чому тренер не дав ігрового часу українцю.

Челсі свій наступний товариський матч проведе проти Борусії Д. Матч відбудеться 3 серпня. Стартовий свисток пролунає о 3:30 за київським часом.