УЄФА поверне систему VAR на турнір, починаючи з чвертьфінальних поєдинків, повідомляє AS. Груповий турнір завершиться без використання відеоасистента. Це рішення є реакцією на скандальний епізод у матчі Франція – Італія.

Річ у тому, що на останніх хвилинах гри арбітр матчу не зарахував гол італійців. Мʼяч після удару Белланови перетнув лінію воріт, але один із французів вибив його. Рефері здалося, що голу не було, проте це було помилкове рішення. Через відсутність відеоповторів і автоматичної системи фіксації голів Італія втратила шанс відновити паритет та заробити один бал. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь Франції.

Нагадаємо, що на молодіжному Євро-2023 виступає збірна Україна. "Синьо-жовті" у першому матчі обіграли Хорватію (2:0), а вже сьогодні, 24 червня, вийдуть на поле проти Румунії.