УПЛ. 12-й тур

Минай – Чорноморець – 0:1

Гол: Путря, 5 (пенальті)

Вилучення: Джеймс, 71 (Чорноморець)

Владислав Наумець вже на 4-й хвилині поєдинку прослизнув у штрафний суперника та заробив пенальті. Ілля Путря реалізував 11-метровий, визначивши долю матчу. До перерви Наумець ще кілька разів створював дуже небезпечні моменти, втім так і не зміг відзначитись.

У другій половині 23-річний півзахисник одеситів продовжив розносити оборону суперника й навіть вийшов віч-на-віч з голкіпером Миная, але не зміг його переграти. На 71-й хвилині Манджрекар Джеймс отримав другу жовту та залишив гостей в меншості, однак "морякам" вдалося втримати перемогу до фінального свистка – 1:0.

Отже, Чорноморець (6 очок) святкує першу перемогу у поточній кампанії УПЛ, але досі перебуває на дні турнірної таблиці. Минай розташувався на 14-й сходинці з 9 заліковими балами.