Благодійний матч

Шахтар – Аль-Адала – 1:0

Голи: автогол, 43

Донецький клуб запланував провести сьогодні, 10-го серпня, два товариські матчі. Першим опонентом Шахтаря стала Аль-Адала, яка за підсумками минулої кампанії вийшла в елітний дивізіон Саудівської Аравії. Ігор Йовічевіч виставив на цей спаринг дубль "гірників".

Донеччани провалили початок першого тайму. Аль-Адала активно атакувала з перших хвилин й змогла завдати кількох небезпечних ударів по воротах – один з м'ячів влучив у стійку. Втім перед самою перервою "гірникам" вдалося відкрити рахунок завдяки автоголу саудівського гравця.

У другій половині голів не було. Натомість товариська боротьба між суперниками набрала неабияких обертів. В одному з епізодів Бондар штовхнув опонента після того, як він кинув у нього м'яча. Незабаром бійку ледь не розпочав Корнієнко.

Нагадаємо, Шахтар проведе другий спаринг проти Домжале вже сьогодні, о 20:00 за Києвом.