"Хто, чорт забирай, такий Вайлдер? Він боксер, а не психолог. Валлін каже, що я пройшов свій пік. Вайлдер каже, що я втратив свою особистість... Припустимо, Отто взагалі не знає, що таке пік. То хто він такий, щоб говорити про те, хто зараз у праймі, а хто – ні?

Що стосується Вайлдера... Я віддавався своїй справі на всі сто. Я був дворазовим чемпіоном світу, неодноразово захищав пояси і бився з енною кількістю чемпіонів. Тоді як за плечима Вайлдера п'ятдесят боїв, і він, імовірно, бився з Джейсоном Гаверном десь у тридцять якомусь поєдинку, в той час, як я зустрічався з ним уже в дванадцятому бою або десь близько того.

У мене ніколи не було річної перерви. Я ніколи не сидів без діла місяцями безперервно. А використовував будь-яку можливість. Бився проти чемпіонів, захищав пояси. Я з іншої породи. Ви думаєте: хто він такий, щоб порівнювати себе з іншими? Я зліплений з особливого тіста.

Якщо вони шукають слабкі місця і прогалини, то їм потрібно перестати дивитися на мене, тому що я цілісний як камінь", – наводить слова Джошуа Boxing Social.

Нагадаємо, 23 грудня у Саудівській Аравії Ей Джей боксуватиме з Отто Валліном, а "Бронзовий бомбардувальник" з Джозефом Паркером.